Sklepy internetowe

ZAPREZENTUJ SWÓJ BIZNES W SIECI

Sklepy internetowe w ciągu ostatnich kilku lat bardzo szybko stały się jedną z najważniejszych gałęzi w handlu. Przyczyną tego zjawiska jest to, że sklepy internetowe odwiedza każdego dnia tysiące użytkowników na całym świecie. Oferujemy tworzenie wysokiej jakości sklepów internetowych, które projektowane są w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze technologie.

Przygotowując projekt sklepu internetowego bierzemy pod uwagę branżę, w jakiej prowadzona jest działalność, preferencje grupy docelowej oraz analizujemy sytuację na rynku. Wszystko robimy z myślą o użytkowniku. Wybieramy najlepszy wariant, który pozwoli w łatwy i szybki sposób zrealizować założone cele.

Posiadanie własnego sklepu internetowego ma wiele zalet:

niski koszt stworzenia i utrzymania działalności
szybkość założenia – oszczędność czasu
możliwość dotarcia do milionów klientów
sklep internetowy można prowadzić samemu
brak kosztów magazynowania towaru
klient sam dokonuje wybranego przez siebie zakupu
większa rozpoznawalność marki na rynku

Sklepy internetowe tworzymy w oparciu o systemy CMS:

Oferujemy

Responsywność

Technika, która pozwala dopasować stronę internetową do rozdzielczości okna urządzenia na którym jest wyświetlany, np. na tablecie, smartphonie. Wygląd i układ strony internetowej automatycznie dostosowuje się do okna urządzenia co ułatwia nawigację oraz zwiększa czytelność strony.

Płatności PayPal

Możliwe jest zainstalowanie darmowych płatności elektronicznych PayPal. Jest to bezpieczny, wygodny i prosty w obsłudze system płatności, z którego korzysta obecnie wiele osób dokonujących zakupu przez sklep internetowy.

Personalizacja

Umożliwia dostosowanie ustawień strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Umożliwia dostosowanie ustawień strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Personalizacja może także dotyczyć strony www, kiedy jej zawartość lub sposób jej wyświetlania zależy od korzystającego użytkownika.

Zakup produktów

Posiadanie sklepu internetowego z możliwością dokonania zakupu jest obecnie rzeczą fundamentalną. Możliwe jest ustawienie opcji dokonywania zakupu bez możliwości rejestracji, historii zamówień itp.

Porównywanie produktów

Porównywanie cen podobnych produktów to dla osoby dokonującej zakupu ważna czynność, która pozwala wybrać taki produkt, który spełni jego oczekiwania. Porównywarka produktów nie tylko ułatwia zakup, ale także gwarantuje zadowolenie klienta.

Promocje

W sklepie internetowym można wyodrębnić promocje i polecane produkty, co z pewnością przyciągnie uwagę klienta i przełoży się za zwiększenie zysków. Tego typu wyróżnienia pozwolą zaoszczędzić czas kupującego, a także zwiększą dochody sklepu.

Widget

Widget to inaczej gadżet, jeden z kluczowych elementów graficznego programowania, do którego zalicza się przyciski, obrazki, okna edycji itp. Widgety są przeznaczone do użytku stron internetowych i mają wpływ nie tylko na jej wygląd, ale także na wydajność strony pod względem jej pozycjonowania.

Slider

Slider’y są ozdobą strony internetowej. Są to ruchome obrazki, które pojawiają się cyklicznie w górnej części witryny i przekazują krótkie informacje, najczęściej w formie haseł, zaprezentowane w formie graficznej. Przykuwają uwagę użytkownika, dlatego często wykorzystuje się je do zaprezentowania kilku najważniejszych cech świadczonych usług przez daną firmę. Slider’y posiadają różne funkcjonalności, mogą zmieniać się same po upływie określonego czasu, mogą też zmieniać się za pomocą kliknięcia strzałki itp.

Logotyp

Logotyp, inaczej logo, jest to zaprezentowanie symbolu marki lub firmy w postaci graficznej. Logo może składać się tylko z symbolu graficznego, samej nazwy lub grafiki połączonej z nazwą. Logo powinno być łatwe do zapamiętania, a jednocześnie powinno przykuć uwagę użytkowników. Tylko dobrze zaprojektowane logo może stać się wizytówką firmy, dlatego należy zadbać o to, by wykonane zostało przez profesjonalnego grafika.

Mapa z lokalizacją

Każda strona czy też sklep internetowy posiadają informacje dotyczące kontaktu firmy. Istnieje możliwość umieszczenia w tej zakładce także mapki Google, która dodatkowo wskaże położenie firmy, co z pewnością ułatwi i przyspieszy dotarcie klienta do wyznaczonego miejsca.

Dodatkowe wersje językowe

Istnieje możliwość przygotowania strony internetowej także w innych wersjach językowych. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza wtedy, gdy oferta, jaką posiadamy na stronie, adresowana jest także do klientów spoza naszego kraju. Ilość dodatkowych wersji językowych jest dowolna, choć należy zaznaczyć, że wiąże się to z dodatkową opłatą.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami.

Zobacz nasze przykładowe realizacje