Skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Pozyskujemy wartościowy ruch, dzięki wysokim pozycjom w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.

Co to jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie to szereg systematycznych działań mających na celu poprawienie pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Im wyższa pozycja Twojej strony internetowej, tym strona jest w stanie przyciągnąć więcej użytkowników, którzy mogą być Twoimi potencjalnymi klientami. W dzisiejszych czasach można coraz śmielej powiedzieć, że jeżeli nie ma Cię w wyszukiwarce Google, to nie istniejesz. Warto wspomnieć, że jest to także jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy w internecie. Należy pamiętać, że efekty nie są nigdy natychmiastowe. Zależy to w głównej mierze od konkurencyjności branży. Dzięki pozycjonowaniu jesteś w stanie stać się widocznym w wyszukiwarce Google. Nie pozwól, aby Twoja konkurencja była przed Tobą!

Nasza oferta

Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie stron internetowych polega na uzyskaniu oraz utrzymaniu jak najwyższej pozycji w wynikach Google, a to z kolei powoduje zwiększenie ruchu na stronie i pozyskanie nowych klientów.
Czytaj więcej

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy zadbaj o jego widoczność w wyszukiwarkach Googla. Dzięki naszym działaniom pozycje Waszego sklepu internetowego będą rosły, a klienci będą trafiali do Waszych produktów już przy pierwszych zapytaniach.
Czytaj więcej

Pozycjonowanie bloga

W pozycjonowaniu bloga nie tylko kluczowe jest napisanie dobrego i wartościowego tekstu dla naszych czytelników. W pierwszej kolejności należy odpowiednio zoptymalizować kod strony tak, aby był dostosowany do wytycznych stawianych przez wyszukiwarkę Google.
Czytaj więcej

Audyt SEO

Audyt jest to usługa, której zadaniem, jest stworzenie listy rzeczy, które należy zmienić lub usprawnić na danej witrynie, a także wskazanie mocnych cech strony, które warto w przyszłości rozbudowywać.
Czytaj więcej

Optymalizacja

Optymalizacje stron należy podzielić na 2 osobne zagadnienia. Pierwsze to optymalizacja treści znajdujących się na stronie internetowej. Drugą częścią jest optymalizacja tego, co znajduje się w kodzie strony, pomocny w tym przypadku jest audyt SEO.
Czytaj więcej

SEO PR

SEO PR są to działania mające na celu wypozycjonowanie takich treści jak profile w social mediach, opinie na forach, publikacje na serwisach. SEO PR zajmuje się także tworzeniem nowych stron powiązanych tematycznie, budujących pozytywny wizerunek w internecie.
Czytaj więcej

Jakie są korzyści z pozycjonowania w wyszukiwarce Google?

Zwiększenie ruchu

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google sprawia, że zwiększy się liczba osób odwiedzających Waszą stronę www, sklep internetowy czy też Waszego bloga. Nasz firma pozycjonuje swoich klientów na kilkanaście różnych fraz. Dobór fraz jest istoty, często proponujemy naszym klientom dopasowanie fraz kluczowych do klientów. Pozwalają one uzyskać naszym klientom wysokie pozycje na wiele zapytań potencjalnych klientów. Dzięki temu pozycjonowane przez nas firmy są widoczne w wielu wynikach wyszukiwana. Częste wizyty na stronie internetowej przekładają się na większą sprzedaż produktów lub nowe zapytania ofertowe. Klienci zaczynają zauważać Waszą firmę, więc zwiększa się ich zaufanie do Was i Waszych produktów i usług.

Pozyskiwanie klientów

Osiągniecie pozycji w top 10 w wyszukiwarkach Google sprawia, że więcej klientów na możliwość zapoznania się z naszą ofertą. Zyskujecie zatem całkiem nowe grono potencjalnych klientów.Internet tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, dlatego też nie musimy już ograniczać się do kontrahentów lokalnych, choć i tacy są zawsze mile widziani. Przy stosunkowo niskich kosztach reklamy w internecie, reklama w gazecie czy spoty telewizyjne są dużo droższe od kosztów pozycjonowania, zyskujecie możliwość pozyskania nowych klientów z tak naprawdę całego świata. Pozyskanie nowych klientów sprawi, że Wasza firma rozwinie się.

Sprzedaż produktów

Odpowiednio prowadzone pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego sprawia, że nasza pozycja w wyszukiwarce Google rośnie. Im wyżej jesteśmy my tym niżej znajduje się nasza konkurencja.Wysokie pozycje w wynikach organicznych dają nam większe szanse na to, że potencjalni klienci odwiedzą naszą stronę lub sklep. Dobór słów kluczowych ma tutaj duże znaczenie. To właśnie dzięki nim klienci dotrą do naszych produktów już w pierwszym wyszukiwaniu. Wysoka pozycja naszego sklepu sprawia również, że klient odbiera naszą firmę jako godną zaufania i dlatego chętniej kupuje nasze produkty.

Budowanie świadomości marki

Każda osoba prowadząca własny biznes dba o to, by stworzyć pozytywny wizerunek swojej marki, czyli zastosować pewne techniki marketingowe, które ukształtują obraz marki dokładnie tak, jak sobie to na początku klient założył. Budowanie świadomości marki, zwane powszechnie brandingiem, wymaga korzystania z odpowiednich narzędzi i strategii marketingowych, obejmuje m.in. analizę konkurencji, dbanie o wygląd strony, stworzenie ciekawego logo, dobranie odpowiedniej nazwy domeny itp.Budowanie świadomości marki ma dwa zasadnicze cele. Pierwszy związany jest bezpośrednio z potencjalnym klientem. Należy wyróżnić się na tle konkurencji w taki sposób, by konsument nie tylko zauważył naszą ofertę, ale też zdecydował się z niej skorzystać. Drugi cel dotyczy wykonania wszelkich starań zmierzających do tego, by nie tylko zapaść klientowi w pamięć, ale także spowodować, że nas polubi i bez wahania wybierze właśnie nasz produkt lub usługę, a także poleci nas innym klientom.

Zdobywanie leadów

Czym są leady? W marketingu leady odnoszą się do potencjalnych klientów, którym może być zarówno pojedynczy konsument, jak i firma zainteresowana konkretnym produktem bądź usługą. Mówiąc o zdobywaniu leadów, ma się na myśli pozyskiwanie informacji na temat wskazanej grupy docelowej i określenia, czy istnieją w niej sprzyjające warunki do nawiązania kontaktu w celu rozpoczęcia sprzedaży.Cała strategia zdobywania leadów opiera się na dokładnym poznaniu grupy docelowej, a także wyborze najlepszego kanału dotarcia do nich poprzez specjalnie dobrane przekazy komunikacyjne. Dzięki leadom wiemy, jakie produkty, usługi cieszą się zainteresowaniem, a taka wiedza o kliencie jest kluczem do lepszej sprzedaży. W e-biznesie leady pełnią bardzo istotną funkcję, ponieważ dzięki nim można zbudować listy potencjalnych klientów.

Co wpływa na pozycję w Google?

Wysoka pozycja strony w Google to główny cel osób prowadzących własny biznes przez Internet. Zabieg ten nierozerwalnie łączy się z pozycjonowaniem, czyli złożonym procesem, który wiąże się z zastosowaniem pewnych technik i strategii, by witryna znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Zadanie to powierza się specjalistom SEO, którzy wiedzą, co zrobić, aby strona wskoczyła na jak najwyższą pozycję w Google. Pozycję strony w wyszukiwarce można poprawić poprzez:
Optymalizacja strony
Ważna jest zarówno treść strony, jak i jej budowa. Należy zadbać o to, by na stronie znajdowały się odpowiednie słowa kluczowe, aby adres strony był przyjazny dla użytkowników itp.
Unikalne treści
Teksty znajdujące się na stronie powinny być pisane przede wszystkim pod użytkownika. Ważne, aby znajdowały się w nich frazy kluczowe, jednak zbyt duża liczba słów kluczowych może spowodować, że treści będą odbierane jako sztuczne, mało atrakcyjne.
Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
Obecnie wielu użytkowników korzysta głównie z telefonów komórkowych. W związku z tym warto zadbać o to, by strona poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych.
Zdobywanie wartościowych linków
Dobrej jakości linki prowadzące do strony internetowej wpływają na wyższą pozycję strony w wyszukiwarce, dlatego warto nawiązać współpracę z dobrej jakości blogami tematycznie zbliżonymi do naszej witryny.
Algorytmy Google
To od nich zależy, jakie wyniki uzyska się po wpisaniu w wyszukiwarce interesującego zagadnienia. Algorytmy to nic innego, jak specjalne programy komputerowe, których zadaniem jest analizowanie informacji zamieszczonych na stronie internetowej.
Szybkość ładowanie strony
Wbrew pozorom ma ogromny wpływ na pozycjonowanie. Szybkość ładowania strony internetowej jest bezpośrednio powiązana z dobrą widocznością witryny w wyszukiwarce Google.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Jesteśmy agencją stawiającą na nowoczesne narzędzia, które czynią naszą pracę jeszcze bardziej skuteczną i efektywną. Wiele czasu poświęcamy na testowanie nowych metod pozycjonowania. Gdy mamy pewność, że one działają, dopiero wtedy wdrażamy je naszym klientom. Wszystko, co zrobiliśmy naszym klientom raportujemy, a następnie przedstawiamy w jak najbardziej zrozumiały sposób. Dzięki temu wiesz, że naprawdę robimy wszystko, aby osiągać jak najlepsze efekty. Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na nasz temat?