Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych to klucz do zdobywania klientów w Internecie.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to złożony proces, który ma na celu podniesienie i utrzymanie strony internetowej na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie, zwiększenie liczby odwiedzin na stronie i pozyskanie nowych klientów.

Jak długo trzeba czekać, aby strona pojawiła się na wysokich pozycjach?

Czas ten zależy od konkurencyjności frazy. Przeważnie okres ten waha się od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Co bierze się pod uwagę podczas wyceny usługi?

Pozycjonowanie staramy się wycenić w taki sposób, aby prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu było realne i prawdziwe. Zwracamy uwagę na to, aby osiągnąć stabilne pozycje i zapewnić jak najwyższą konwersję – to jest podstawowy cel pozycjonowania.

Zalety pozycjonowania:

zwiększenie ruchu na stronie internetowej
zwiększenie widoczności marki w Internecie
wzrost dochodów
niski koszt i wysoka efektywność
kontrola rozliczeń

Proces pozycjonowania

Modele rozliczeń

Abonament

W tym modelu rozliczeń płaci się tylko abonament (nie płaci się za wyniki), z góry za dany miesiąc. Umowa podpisywana jest na 3 miesiące. Faktura wystawiana jest pierwszego dnia każdego miesiąca.

Mieszany

Realizujemy także tzw. mieszany model rozliczeniowy. Opiera się on na płaceniu za abonament i wyniki. Umowa podpisywana jest na 3 miesiące. Faktura wystawiana jest z ostatniego dnia miesiąca.

Wyniki

Jak sama nazwa modelu wskazuje, płaci się tylko za wyniki. Opłata początkowa jest jednorazowa, płatna przy podpisywaniu umowy. Umowa zawierana jest na 9 miesięcy. Faktura wystawiana jest z ostatniego dnia miesiąca.

Chcesz rozpocząć pozycjonowanie swojej strony internetowej?